Predupis djece u 1. razred školske godine 2023./24.

Autor: Administrator , 16. 1. 2023.

OŠ MARINA GETALDIĆA

Pozivaju se roditelji/skrbnici djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2023./2024. da podnesu Zahtjev za uvrštavanje djeteta u popis djece školskih obveznika.

Upisuju se:

1. djeca koja do 1. travnja 2023. imaju navršenih šest godina života
  2. djeca koja do 31. ožujka 2023. nemaju navršenih šest godina života, ali koja do 31. prosinca 2023. navršavaju šest godina života ako to, na zahtjev roditelja ili skrbnika i na prijedlog stručnog povjerenstva, odobri Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i sport
  3. djeca kojima je za školsku godinu 2022. /2023. rješenjem Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Dubrovačko-neretvanske županije odgođen upis u prvi razred osnovne škole ili su rješenjem Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Dubrovačko-neretvanske županije odgođen upis u prvi razred osnovne škole privremeno oslobođena od upisa u 1. razred osnovne škole.
  •  Zahtjev za upis djece dorasle za 1.razred, roditelji ili staratelji mogu skinuti na web stranici www.dnz.hr ili web stranici škole te ga donijeti odnosno ispuniti u školi ili poslati na mail ured@os-mgetaldica-du.skole.hr

Zahtjev trebaju potpisati oba roditelja.

• Predupis u prvi razred Osnovne škole Marina Getaldića za školsku godinu 2023./2024. obavljat će se od 23.1. do 27.1 2023. godine u uredu Stručno razvojne službe u školskoj zgradi na Pločama u vremenu od 15:00 do 18:00 sati. Ured se nalazi na prvom katu.

Uz ispunjeni zahtjev roditelj/skrbnik treba dostaviti:

• rodni list djeteta
  • preslik osobne iskaznice djeteta ili jednog roditelja, odnosno odgovarajuću potvrdu o prebivalištu ili prijavljenom boravištu (za one koji nemaju osobnu iskaznicu s adresom na području škole u koju se dijete prijavljuje na upis) i preslik rodnoga lista djeteta (vrijedi bez obzira na datum izdavanja). Na predupis nije potrebno dovoditi dijete.

PRILOŽENI DOKUMENTI:

ZAHTJEV ZA UVRŠTAVANJE  DJETETA U  POPIS ŠKOLSKIH OBVEZNIKA

OBRAZAC 6, ZAHTJEV ZA UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKOG STANJA  DJETETA/UČENIKA

OBAVIJEST RODITELJIMA ZA UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE MARINA GETALDIĆA

(pregledi kod liječnice školske medicine):

ZA UPISE U 1. RAZRED potrebno je doći po uputnicu za sistematski pregled u školsku ambulantu Lapad na Batali kod školske liječnice dr. med. Matije Čale Mratović 27. 28. veljače i 1. ožujka u vremenu od 12:20 do 14:30. Sa sobom treba ponijeti zdravstvenu iskaznicu djeteta i ne treba dovoditi dijete.

« Svibanj 2024 »