Ujednačena prehrana u svim gradskim školama kreće od 6. veljače

Autor: Ivana Radić, 3. 2. 2023.

Poštovani roditelji,

Grad Dubrovnik okončao je postupak nabave za prehranu u osnovnim školama. Prvi dan isporuke ujednačenih obroka za sve gradske škole je ponedjeljak 6. veljače. Tako će sve gradske škole imati jednak jelovnik, usklađen s Nacionalnim smjernicama za prehranu učenika osnovnih škola, odnosno nutritivno vrijedan hladni obrok.

Molim sve roditelje i učenike da se za eventualna pitanja obrate svojim razrednicima. Od idućeg tjedna na web stranici škole biti će objavljen menu za marende po tjednima.

Također, sve relevantne informacije pravovremeno ćemo objavljivati na stranici škole i putem vaših razrednih online grupa.

Iskreno Vam se zahvaljujem  na dosadašnjem razumijevanju i strpljenju !

Raspored prehrane za tjedan od 06.-10. veljače

Tjedni raspored