Maškare 2023.

Autor: Administrator , 19. 2. 2023.

Ušli smo u veljaču koja je već tradicionalno karnevalski mjesec, a osim ukusnih krafni, sastavni dio maškara su i nezaobilazne maske i kostimi.

U petak, 17.02. tradicionalno su organizirane maškare za učenike dubrovačkih osnovnih škola.

I ove godine, učenici svih razreda naše škole vrijedno su sa svojim učiteljicama i razrednicama danima pripremali svoje maske. Učenici su se ujedinili kako bi predstavili sebe, svoje razrede i našu školu. Nakon povorke na Stradunu i predstavljanja maski na pozornici pokraj Katedrale, došlo je vrijeme i za proglašenje pobjednika!

U kategoriji učenika od prvog do četvrtog razreda osnovne škole najuspješnijom je maskom proglašena “ Mali Rio “ 1. a razreda , dok su treću nagradu podijelili “ Mačke s Porporele” 3.a i “Gradski miši” 3. b .

Petu nagradu su podijelili “ Bura “ 1.b razreda, “ Zadruga Getaldići” 2. a razreda, “ Godina i mjeseci” 2.b razreda, Čovječe, ne ljuti se” 4.a razreda i “ Kauboji i Indijanci” 4.b razreda.

U kategoriji učenika od petog do osmog razreda . Treću nagradu su podijelili “ Likovi iz video igara “ 6.a , Nogometaši i navijačice” 8.b i “ Africant” 7.a razreda. Četvrtu nagradu su dobili “ Pidžama party” 8.a razreda.

Petu nagradu su zajednički zaslužili: “ Duhovi” 5.a razreda i “ Patke “ 5. b razreda,  te “Ratovi zvijezda” 6.b razreda  Osnovne škole Marina Getaldića.

Čestitamo svima i izrazito smo ponosni na sve maškare ! Možete pogledati u našoj veseloj fotogaleriji!

« Svibanj 2024 »