LITERARNO – LIKOVNI NATJEČAJ: Pjesmom i slikom za Marina

Autor: Nike Monić, 16. 10. 2018.

Povodom obilježavanja 450. godišnjice rođenja Marina Getaldića školska zgrada Centar i Ploče pozivaju vas na školski nagradni natječaj Pjesmom i slikom za Marina. Cilj natječaja je razvijanje svijesti o važnosti i zaslugama koje je Marin Getaldić ostvario u prirodnim znanostima kao i o proširivanju znanja o liku i djelu Marina Getaldića.

Uvjeti natječaja:

1.            Natječaj Pjesmom i slikom za Marina traje od 15. listopada do 19. studenog 2018. godine

2.            Pravo sudjelovanja imaju učenici od 1. do 8. razreda Osnovne škole Marina Getaldića

3.            Natječaj je podijeljen na nekoliko kategorija:

a)            literarni radovi učenika od 1. do 4. razreda

b)           literarni radovi učenika od 5. do 8. razreda

c)            likovni radovi od 1. do 4. razreda

d)           likovni radovi od 5. do 8. razreda

4.            Tema je sadržana u nazivu natječaja,  a motivi su prepušteni slobodnom izboru. U obzir dolaze lirske pjesme i sastavci.

5.            Svaki učenik može se natjecati samo s jednim radom

6.            Svaki prijavljeni rad mora sadržavati:

a)            naziv rada

b)           ime i prezime učenika

c)            šifru i razred

7.            Radovi se dostavljaju u školsku knjižnicu s naznakom „ za natječaj“

8.            Članovi Povjerenstva za prosudbu radova odabrat će najbolje radove, a proglašenje najboljih i uručenje nagrada održat će se na Božićnom koncertu.

VREMENIK 2018./2019.

« Studeni 2018 »

Osnovna škola Marina Getaldića Dubrovnik / Frana Supila 3, HR-20000 Dubrovnik / www.os-mgetaldica-du.skole.hr / ured@os-mgetaldica-du.skole.hr