Autor: Administrator , 8. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika koji pohađaju nastavu od 11. svibnja 2020. !

Sukladno najavama o povratku djece razredne nastave u školu ( Prema preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (HZJZ) i Ministarstva znanosti i obrazovanja (MZO), početno od ponedjeljka, 11.05. 2020., a radi lakšeg  planiranja, ovim putem objavljujemo način rada škole :

• Škola može zadovoljiti  sve organizacijske i higijenske upute HZZJ za provedbu nastave.
  • Osnovna škola Marina Getaldića  započinje s nastavom od 8:00 sati.
  • Knjižnica, tajništvo i računovodstvo Škole rade svakim radnim danom, komunikacija isključivo telefonom i mailom.

Nema razlike u nastavnim sadržajima, domaćim zadaćama i metodama vrednovanja između učenika koji nastavu slušaju od kuće i učenika koji nastavu slušaju u školi; razlika je jedino u međusobnoj komunikaciji.

Dolazak i odlazak djece u školu je u pratnji odrasle osobe sukladno Uputama i potpisanoj Izjavi roditelja. Potpisanu Izjavu treba donijeti učiteljici u ponedjeljak 11.svibnja 2020. Izjavu možete preuzeti OVDJE

Roditelji koji će dovesti djecu u ponedjeljak, trebaju sukladno uputama MZO predati potpisanu i popunjenu izjavu u kojoj izjavljuju da: dijete nema simptome i bolesti, odnosno da nije u riziku, te da se radi o djetetu s oba zaposlena roditelja i to da je roditelj upoznat s Uputama HZJZ-a u cjelini.

Molimo roditelje da u slučaju bilo kakve izmjene obavijeste učiteljicu telefonskim putem najkasnije 12 sati prije.

Ulaz kroz dvorište škole

Budući da su radovi na hidrantskoj mreži u tijeku i odvijaju se kroz Ulicu Miha Pracata i Nikole Gučetića, lijepo molim sve roditelje da do škole dolaze Božidarevićevom ulicom.

Dostavu prehrane u produženom boravku vrši restoran Pupo poštujući sva pravila i propisane mjere te će tako topli obroci u školu stizati zapakirani, a koristit će se jednokratan pribor za jelo.

U slučaju promjena (koje su moguće) bit ćete naknadno na vrijeme obaviješteni, a za sva pitanja možete zvati na broj: 091 432 5750 , ravnateljica

Pozdrav i sretno svima,

Silvana Bjelovučić,ravnateljica