Humanitarna akcija "Djeca djeci"

Autor: Ana Borić Gluhan, 14. 3. 2022.

Vrijeme je za još jednu humanitarnu akciju u suradnji s Crvenim križem u kojoj ćemo prikupljati hranu i potrepštine za djecu Ukrajine koja su se pronašla u izbjeglištvu u Hrvatskoj, zajedno sa svojim majkama i starijim članovima obitelji.

Najsnažnije osjećamo bol i situaciju u kojoj se nalaze naši vršnjaci i osjećamo želju, ali i dužnost, pomoći im. 💙 💛

Planiramo prikupljati:

hranu za djecu (baby kašice u staklenkama (voćne, povrtne, mesne), baby čaj, sokovi, mlijeko, čokolino, kakao, baby griz, palenta, mliječni namazi, muesli, slatkiši ...) i

higijenske potrepštine (pelene, baby kreme, baby ulje, gel za tušitranje, šampon za kosu, baby sapuni, četkice za zube, pasta za zube, toaletni papir, toaletni ručnici,  vlažne maramice, papirnate maramice).

Učenici školske zgrade Centar donosit će pomoć u svoj razred gdje će ih čekati kutije Crvenog križa namijenjene za pomoć.

Učenici školske zgrade Ploče donosit će pomoć u učionicu br. 7 (u prizemlju školske zgrade Ploče, ispod skala) na način da će stavljati namirnice i potrepštine u kutiju Crvenog križa za svoj razred.

Humanitarna akcija trajati će od 15.3 do 25.3.2022. 💙 💛

« Svibanj 2024 »